BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9255061
*
nr 925 5061
Golvlampa
keramik, Laholm, höjd. 60
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 18:07:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 13:06:05
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor höjd keramik laholm
-
7378 Golvlampa
England, mässingfot, skärm i metall. Höjd: 150 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:42
-
1009 Golvlampa
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 19:54
-
7187 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:17
-
7270 Golvlampa
metall. Höjd: 186 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:42
-
8185 Golvlampfot
Mässing/läder. Höjd: 127 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:23
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5061
Golvlampa
keramik, Laholm, höjd. 60
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 13:06:05 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor höjd keramik laholm
-
7378 Golvlampa
England, mässingfot, skärm i metall. Höjd: 150 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:42 -
1009 Golvlampa
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 19:54 -
7187 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:17
-
7270 Golvlampa
metall. Höjd: 186 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:42 -
8185 Golvlampfot
Mässing/läder. Höjd: 127 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:23